تغذیه پاتوق
پاتوق دانشجویان علوم تغذیۀ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سال نو همیشه قشنگه.چیدن سفره ی هفت سین و عیدی دادن و گرفتن و لذت بردن از زیبایی شکوفه ها و عطر گل های بهاری نه بهونه می خواد و نه هیچ وقت تکراری می شه.

وقتی همه توی دانشکده دنبال بهونه و ماجرایی برای چیدن سفره ی هفت سین بودن،تصمیم گرفتیم فقط به خاطر نو شدن سال هفت سین بچینیم.جمع و جور کردن 7 تا «سین» یه طرف،درست کردن رومیزی و قشنگ کردنش طرف دیگه! راستش فکر نمی کردم یه روز فیزیولوژی نخوندن وقت کافی برای انجام یه کار جدیدو بهمون بده ولی خب همه چیز به موقع جور شد! فقط یه «س» کم بود که بچه های خوابگاه به موقع سیب رو رسوندن! انگاری کلاس ما با سیب پیمان خاصی داره!! با اینکه همیشه سیب به نظرم از خوشمزه ترین میوه ها بوده ولی تازه به نقش اساسی اش تو خیریه و تو تکمیل سفره هفت سین پی بردم!

اون روز تا ساعت 6 کلاس داشتیم ولی هیچ زمان مناسبی برای جمع کردن همه ی بچه های کلاس دور سفره پیش نیومد.اما فرداش یعنی روز چهارشنبه،آخرین روز سال 88 که ما می رفتیم دانشگاه،بعد از آزمایشگاه بیوشیمی رفتیم دانشکده و به طور فشرده از زیبایی 7سینی که خداییش با نهایت سرعت و زحمت بسیار چیده شد لذت بردیم!

دیدن چهره های خوشحال و حیرت زده بچه های دانشکده وقتی هفت سین رو می دیدن چیزیه که یادم نمی ره!تشکر بعضی کارکنان از اینکه حال و هوای عید به نحوی توی دانشکده دمیده شده بود هم واقعاً خوشحال کننده و قشنگ بود.

امیدوارم سال های بعد بچه های سال بالایی و سال پایینی همه این چند ساعت،که توی سال واقعاً چیز زیادی نیست رو به همکاری واسه چیدن هفت سین اختصاص بدن تا وقتی چند سال دیگه فارغ التحصیل شدن حسرت اینو نخورن که نه درست درس خوندن و نه خاطره ی قشنگی به جا گذاشتن!!در حالی که می شد هردو کارو بکنن.

آخر سر هم اینکه در سال جدید آرزوی بهترین ها رو واسه همه دارم و امیدوارم در سال ببر با سرعت و سرسختی و استواری ببر به قله های موفقیت برسید.سال همگی خوش! و عید همه مبارک!

پیوست:از بچه هایی که قرار بود عکس ها رو برای من ایمیل کنن ممنون! ان شاا... برای سال آینده به دستم می رسونن! (اینو گفتم که به کیفیت تنها عکس هایی که به دستم رسیده گیر ندید!)

سیمین نوابخش
نوشته شده در تاريخ جمعه بیست و هشتم اسفند ۱۳۸۸ توسط سیمین نوابخش


 

خرید شارژ

فروشگاه اينترنتي ايران آرنا

تفریح و سرگرمی

دانلود